Samaksā vienreiz lētāk, ne vēlāk – dārgāk!

kasko Cilvēki bieži vien uzskata, ka apdrošināšanas polises ir dārgas, nevajadzīgas (jo tās nesanāk lietot uzreiz pēc iegādāšanās) un nepraktiskas. Tomēr šāds uzskats ir ārkārtīgi aplams. Tie, kuri lūkojas nedaudz tālāk, paspējuši ievērot un novērtēt apdrošināšanas polišu priekšrocības, atzīstot, ka labāk samaksāt vienreiz mazāk, nekā vēlāk, negadījuma rezultātā, samaksāt daudz un dārgi. Jo īpaši – auto īpašnieki. Ja pastāv veselības apdrošināšanas, mājokļa apdrošināšana un citas lielākas apdrošināšanas polises, tad auto apdrošināšana ir tā, ko sanāk izmantot visbiežāk.

Dažādi negadījumi ar auto nav nekāds retums. Un arī mazākais negadījums var būt nepatīkams! Piemēram – stāvvietā noskrāpēta auto krāsa vai atstāta „bukte”. Pat ja nezinām, kas ir vaininieks, varam griezties pie sava apdrošinātāja, lai novērstu auto vizuālo defektu, nemaksājot pašam visas remontu un uzlabojumu summas – jo esam taču iegādājušies apdrošināšanas polisi. KASKO polise nodrošina šādu iespēju – būt nodrošinātam šādās situācijās, kā arī – krietni vien ietaupot – ilgtermiņā lūkojoties.

KASKO apdrosināšana atrodama arī internetā:

https://www.manapolise.lv/kasko

Kasko polise nepasargā auto no bojājumiem, nesniedz absolūtās drošības un pārliecības garantu – tomēr tā sniedz ko daudz vairāk – problēmu risināšanu, kas ir ļoti vērtīga opcija, ja lūkojamies vērīgāk. Apdrošināšanas polises ir paredzētas, lai pasargātu mūs no lieliem, neparedzētiem izdevumiem par savu īpašumu vai veselību brīžos, kad apzināmies – zaudējumi var būt pārāk lieli vai negaidīti, lai tos spētu segt mēs vieni paši. Tieši tāpēc cilvēki, kas ilgtermiņā izvērtē savas finansiālās iespējas un iespējamos riskus, izvēlas iegādāties apdrošināšanas polises savam auto, mājoklim, veselībai un dzīvībai. Protams, nav „jāapkarina” sevi ar apdrošināšanas polisēm, bet ir rūpīgi un pārdomāti jāizsver vislielākie iespējamie riski savā dzīvē, ikdienā un vislielākie zaudējumi, kas var rasties.

Ja ikdienā pārvietojamies ar auto garas distances (mājas-darbs, ar darbu saistīti braucieni) ir vērts iegādāties papildus obligātajai apdrošināšanai KASKO polisi. Ja esam mājas īpašnieki, kurā ieguldīts daudz darba un naudas, ir vērts apdrošināt savu mājokli. Ja veselība mums ir būtiska, patīk ekstrēmāki sporti vai brīvā laika pavadīšana (ne tikai sēžot pie datora vai uz dīvāna ar grāmatu vai datoru), ir vērts iegādāties veselības vai dzīvības apdrošināšanas polisi visādām situācijām! Domājam ilgtermiņā – tas nozīmē, izdevīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *