RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS RĪGĀ.

Automašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nepārvietojas. Riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, noteikti būs viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Mašīnai jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Automašīnas riepas ir iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Auto servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem kā arī konsultēs par atbilstošāko risinājumu.

Ieskaties piedāvājumā – http://mmkserviss.lv/

Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar mašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt auto diskus ir ļoti liela. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ārkārtīgi liela iespējamība, tāpēc to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Riepu servisi piedāvā arī auto riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

 

ZIEMAS AUTO RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Saprotams, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, katrā ziņā ir ekonomija, jo eksistē variants ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas auto riepām.Pirms riepu iegādes, bez šaubām iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par labākajiem risinājumiem konkrētajai automašīnai.

 

AUTO RIEPU SERVISA PAKALPOJUMS KATRAM INTERESENTAM.

Jebkurš apmeklētājs novērtē automašīnas servisu, kas nodrošina dažāda veida, ar riepām saistītus pakalpojumus. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas mašīnu riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī izmantot auto riepu uzglabāšanas servisu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *