RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI RĪGĀ.

Tā pat kā cilvēks nepātvietojas bez apaviem, būs sarežģīti atrast automašīnu, kas pārvietotos bez riepām. Riepu nolietojums un arī tehniskais stāvoklis katrā ziņā ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības noteikumiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas. Mašīnu riepas noteikti ir nopērkamas lielā cenu amplitūdā. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Automašīnu riepu serviss piedāvā arī automašīnas riepu uzglabāšanas servisu. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa servisus, saistītus ar riepu stāvokļa pārbaudi. Piem., mašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tāpēc arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Mašīnas riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

RIEPU UZGLABĀŠANA.
Ziemas mašīnu riepu sezona Latvijā iesākas 1. oktobrī un beidzas 1. martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora stāvoklis pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas bez šaubām ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas auto riepām.Pirms riepu iegādes, noteikti iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par atbilstošākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

KONSULTĀCIJA RIEPU SERVISĀ.
Riepu serviss, kas nodrošina saistošus piedāvājumus katram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas auto riepas, jo telpas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un lietot mašīnu riepu uzglabāšanas servisu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes pakalpojumus un dažādus citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir iespēja izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *