Riepas – izdevīgas un kvalitatīvas

Ja nespējat patstāvīgi izvēlēties auto riepas, noteikti izmantojiet ekspertu komandas atbalstu. Jebkuras jaunas riepas palīdzēs vēl vieglāk vadīt auto, turklāt pat ļoti sliktos laikapstākļos nebūs jāuztraucas par strauju manevru veikšanu.

Lai viss notiktu ātri un elementāri, riepu servisā tiek veikta profesionāla riepu maiņa. Lai mazliet ieliekts disks nespētu radīt nevienmērīgu nodilumu auto riepām, iespējami ātrāk būtu jāveic auto disku valcēšana. Riepu centrs piedāvā palīdzību katram klientam, tāpēc disku remonts ietver arī nelielu plaisu labošanu, slīpēšanu utt. Jūs varat pavisam brīvi izvēlēties sev nepieciešamās riepas, jo riepu serviss saviem klientiem piedāvā dažādus variantus no atzītākajiem ražotājiem.

Ieskaties- http://mmkserviss.lv/

Kāpēc iegādāties vissezonas riepas?

Vissezonas riepas paspējuši izmēģināt un iecienīt tiešām daudzi autovadītāji, jo tās nav nepieciešams mainīt, lai kādi būtu laikapstākļi. Tomēr servisa darbinieki šīs īpašās M+S riepas rekomendē tiem, kas ziemas laikā reti brauc ar auto. Tas saistīts ar to, ka visas citas ziemas riepas tomēr būs veiktspējīgākas ne vien uz sniega, bet arī ledus. Servisa piedāvātā ziemas riepu izpārdošana nodrošina visiem pircējiem vienādas iespējas, jo pat labākās Dayton un visur novērtētās Sailun riepas ir pieejamas daudz lētāk. Tikpat vērtīgas noteikti ir Falken un izturīgās Hankook riepas, kuru tehniskie rādītāji spēj piesaistīt ikvienu autovadītāju. Plānojot jaunu riepu pirkšanu, iegaumējiet, ka svarīga riepu veiktspēja un norādītais ātruma indekss.

Vadošo ražotāju vasaras riepas

Vasaras riepas pielāgotas braukšanai pa tiešām sausiem ceļiem, pietam tās nodrošina daudz labāku saķeri ar ceļa segumu arī akvaplanēšanas laikā. Lai būtu vieglāk izdarīt izvēli, šīs neskaitāmās riepas tiek piemērotas atsevišķiem ceļiem, piemēram, grants ceļiem. Kumho vasaras sezonas riepas ir ļoti iecienīts variants, jo tās spēj garantēt augstu veiktspēju jebkurā situācijā. Antares riepas ietilpst budžeta riepu klasē, tādēļ tās ir ne tikai triecienizturīgas un drošas, bet arī pieejamas par pieņemamu cenu. Ja Jūs vēlaties daudz ilgāk lietot izvēlēto riepu komplektu, ieteicams pēc 8000 km liela nobraukuma auto priekšējās riepas samainīt ar aizmugurējām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *