Patēriņa kredīts līdz 1500 euro – kur aizņemties?

kredīts

Patēriņa kredīts ir lieliska iespēja aizņemties, ja nepieciešama nauda lielākiem pirkumiem. Visbiežāk cilvēki izvēlas aizņemties patēriņa kredītu, lai dotos sen kārotā ceļojumā, iegādātos automašīnu, segtu dažādus izdevumus, kas saistīti ar remontu, vai arī nauda ir nepieciešama citu pirkumu veikšanai. Atšķirībā no īstermiņa aizdevumiem, patēriņa kredīts ir pieejams ar lielākām naudas summām, kā arī ar garākiem atmaksas termiņiem.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos?

Lai aizņemtos patēriņa kredītu, ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kurā būs nepieciešams norādīt informāciju par sevi, kā arī saviem ienākumiem. Kā zināms, kredīts tiek izsniegts tikai tādā gadījumā, ja klientam ir regulāri ienākumi, kā arī nav sabojāta kredītvēsture. Pretējā gadījumā patēriņa kredīts var tikt atteikts. Izvērtējot to, vai klientam var izsniegt patēriņa kredītu, tiks ņemti vērā gan Tavi ikmēneša ienākumi, gan arī izdevumi, tādā veidā aizdevējs varēs saprast, vai Tev var uzticēties un būsi spējīgs patēriņa kredītu atmaksāt. Patēriņa kredīta saņemšana neaizņem daudz laika, jo 15min laikā pēc pieteikuma saņemšanas, saņemsi atbildi, vai patēriņa kredīts tiks piešķirts vai arī atteikts.

Kur aizņemties?

Patēriņa kredītu Latvijā izsniedz vairāki aizdevēji. Viens no aizdevējiem pie kuriem Tev ir iespēja saņemt patēriņa kredītu līdz pat 1500 eiro, ir Ferratum. Šeit varēsi aizņemties patēriņa kredītu no 50 līdz pat 1500 eiro, atkarībā no tā, cik liela naudas summa Tev ir nepieciešama. Patēriņa kredīts tiek izsniegts ar termiņu sākot no 6 līdz pat 12 mēnešiem. Ja neesi Ferratum klients, tad pirmajā reizē varēsi aizņemties naudas summu līdz 1000 eiro, savukārt jau nākamajā reizē Tev būs iespēja aizņemties patēriņa kredītu 1500 eiro apmērā. Izvēloties summu un apmaksas termiņu, tiks aprēķināta arī procentu likme. Tā tiek aprēķināta katram individuāli, skatoties uz izvēlēto patēriņa kredīta summu un termiņu. Izvēloties summu, noteikti nepieciešams saprast, cik liela naudas summa Tev ir nepieciešama, lai vēlāk nevajadzētu pārmaksāt, jo procenti tiks aprēķināti visai summai nevis tikai tai, ko būsi iztērējis.

Kāds ir aizņemšanās process?

Lai aizņemtos patēriņa kredītu, Tev ir nepieciešams ienākt aizdevēja mājaslapā, izvēlēties summu, termiņu, un aizpildīt pieteikuma formu. Tajā būs nepieciešams norādīt informāciju par saviem ienākumiem, izdevumiem, kā arī jānorāda bankas konts uz kuru tiks veikts patēriņa kredīta pārskaitījums. Atšķirībā no citiem kredītu veidiem, patēriņa kredītu nav iespējams pagarināt, kas nozīmē, ka Tev būs nepieciešams to apmaksāt pilnā apmērā vai arī tiks piestādīti soda procenti par katru nokavēto dienu. Kad būsi pieteicies aizdevumam, pieteikums tiks izskatīts un pozitīvas atbildes gadījumā izvēlētā naudas summa tiks pārskaitīta uz Tavu norādīto bankas kontu, un varēsi ar to apmaksāt savus tēriņus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *