MODERNI LOGI JŪSU MĀJOKLIM

Vai spējat iedomāties kādu māju, kurai nebūtu logu? Protams, ka nē, arī mēs to nevaram, tādēļ ir svarīgi, lai jebkurai ēkai tiktu rasts risinājums tam, lai skats uz ārpasauli būtu patīkams un ērts.

Dzīvojot 21.gadsimtā ir daudz un dažādu risinājumu tam, kā iebūvēt logus, gan formu un izmēru, gan materiālu ziņā. Mūsdienās klienti izvēlas izmantot dažāda tipa risinājumus logu instalācijai savās mājās. Pēc popularitātes logus var iedalīt trīs lielās kategorijās – pvc logi, koka logi un alumīnija logi. Ja logi tiek iebūvēti pareizi, tad tiek nodrošināta skaņas un siltuma izolācija, pareiza ventilācija, veselīga vide un arī vizuālais baudījums.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/pvc-logi/

PVC LOGI.
Plastmasas logi, kas tiek dēvēti arī par PVC logiem, ir viena no populārākajām izvēlēm klientu vidū. PVC logu popularitāte Latvijā ir relatīvi jauna izvēle, tos būvniecībā izmanto vien aptuveni 20 gadus, taču tā ir kļuvusi par populārāko izvēli starp klientiem un redzama teju katrā mājoklī. Šos logus ir iespējams izgatavot dažādās formās un izmēros, var variēt ar furnitūru, ērtākai to lietošanai, un visādi citādi izveidot atbilstošu klienta vēlmēm un vajadzībām. Liela loma ir arī piemērotai un atbilstošai furnitūrai.

KUR IEGĀDĀTIES KOKA LOGUS?
Mūsdienās koka logi nebūt nav krituši aizmirstībā, gluži otrādi – tie ir kļuvuši vēl populārāki kā jebkad iepriekš. Ja sākotnēji šķiet, ka plastmasas logi ir tos izstūmuši no savas pozīcijas, tad šāds uzskats ir maldīgs. Koka logi ir pieejami tik pat dažādos izmēros un formās, ar dažādām vērtnēm un furnitūrām, ar augstu skaņas un siltuma izolāciju un, kas ir pats galvenais, tie ir ekoloģiski un dabai draudzīgāki. Arī krāsu gammas ir pieejams piemērot eksterjeram vai klienta vēlmēm.

ALUMĪNIJA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Arī alumīnija logi mēdz būt bieža klientu izvēle. Alumīnija logi un durvis ir vislabākais risinājums telpām un ēkām kurām ir nepieciešams nodrošināt augstu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī nodrošināties pret dažādām ugunsnelaimēm. Par spīti savam plānumam, tie kalpos gadiem ilgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *