Mēbeļu favorīti Tavā mājoklī

Kad atminamies mazotni, tajā bieži figurē lielais dīvāns, augstais virtuves galds, smagās virtuves durvis vai čīkstošās skapja durvis, kuras nodeva paslēpēs tik noderīgo slēptuvi. Mēbeles ir mūsu laikabiedri, kuri parādās ģimenes fotogrāfijās un ietērpj mūsu atmiņas par kādu laiku. Arī mūsdienu mēbeļu ražotāji pievērš uzmanību tam, lai mēbeles spētu palikt atmiņā ne tikai kā funkcionāls priekšmets, bet arī vizuāli patīkamas atmiņas. Mums paveicies, ka dzīvojam laikos, kad tehnoloģijas attīstās ne tikai dažādu eletroierīču jomā, bet arī mēbeļu ražošanā. Lai arī kādas būtu mūsu iedomas par nākotnes mājokli vai darba vietu, noteikti ir ražotājs, kurš šīs vēlmes spēs izpildīt un ražot mēbeles pēc pasūtījuma.

Cik cilvēku, tik viedokļu par lielisku virtuvi – vai tā būtu koka apdarināta lauku mājas virtuve, vai klīniski balta un moderna, varbūt mūsdienīgs risinājums, kurā apvienoti abi varianti. Par laimi, dzīvojam laikā, kad neviens sapnis nav nepiepildāms! Unikālu virtuves mēbeļu izgatavošana jau kādu laiku ir brīvi pieejama jebkuram patērētājam. Ja vēlaties ietaupīt platību un turēties pie tīra interjera, to lieliski paveiks iebūvētās virtuves. Nevienam nepatīk pārbāzta virtuve, kurā īsti nav kur apgriezties viesiem. Kaut arī virtuves iekārtas ir nozīmīgi telpas elementi, tas nebūt nav noteicošais faktors tam, vai telpa ir gudri iekārtota. Ja izgatavojam virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, tad šīs mēbeles pasvītros telpas stiprās puses un noslēps tās vājības.

Pēc garas darba dienas ir tik patīkami pārnākt mājās un atslābināties karstā vannā! Lai vannošanās būtu pilvērtīga, ir svarīgi iekārtot telpu šīs funkcijas atbalstīšanai. Vienlaicīgi šai telpai jābūt pārdomāti iekārtotai arī steidzīgajiem darba dienu rītiem, kad katra lieka kustība un rušināšanās pa plauktiem iekavē mūsu rīta cēlienu. Vannas istabas mēbeles ir nozīmīgs elements šo funkciju apvienošanā. Īpaši svarīgi pievērst uzmanību telpas un mēbeļu izmēru proporcijām. Ja jums ir daudz priekšmetu, kurus vēlaties turēt savā vannas istabā, labākais risinājums šai problēmai būs tieši pēc pasūtījuma radītas mēbeles.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir tā telpa, kurā mājokļa saimnieki vislabāk var izpausties ar savas gaumes vizualizāciju. Šī telpa viegli padodas interjera spēlēm, saskaņotiem dizaina akcentiem un līdzsvaru starp funkcionālo un estētisko. Viesistabas iekārtojumā var saspēlēties ar lielo mēbeļu toņu gammām. Telpā ļoti labi sadzīvo gan mīksti dīvāni un pufi, gan robusti plaukti un iebūvētie skapji. Viesistabas fokālais punkts var būt kā grezns paklājs, tā retro kamīns, kā arī pianīns vai telpaugu stūrītis. Šajā telpā novietota eleganta TV iekārta vai skandināvu stila atvērtā plauktu sistēma piešķirs istabai tās tipisko noskaņu. Arvien biežāk mājoklī tiek ierīkotas arī bīdāmās durvis gan telpās, gan izejās uz balkoniem. Patērētājiem ir lieliska iespēja izmantot arī ražotāju piedāvāto iespēju mēbeles izgatavot pēc individuāla pasūtījuma. Šādi iekārtotas telpas kļūs par katra saimnieka lepnumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *