Lūpu filleri – kas tie ir?

lūpu filleri

Mūsu sejas āda ir pakļauta dažādiem faktoriem, piemēram, vecumam. Jauna sejas āda ir daudz stingrāka un tai ir izteiktas kontūras, savukārt laika gaitā tā sāk pamazām zaudēt savu sākotnējo spožumu. Neatkarīgi no tā, cik ļoti rūpējies par sejas ādu, vaigi pamazām noslīgst uz leju, arī zods vairs nav tik stingrs, kā mēs vēlētos. Un tas notiek ar visiem, bez izņēmumiem, un tādos gadījumos ieteicams izmantot fillerus!

Kā atjaunot sejas formu?

Lai atjaunotu sejas formu, nepietiks ar krēmiem vai arī atsevišķu grumbiņu apstrādi. Ir nepieciešama dziļāka procedūra, kas stimulēs dabiska kolagēna veidošanos ādā, tādā veidā būs iespējams nodrošināt efektīvu un ilgstošu apjomu – šāds risinājums ir lūpu filleri.

Kāda viela tiek izmantota?

Lai varētu izlīdzināt esošās grumbiņas, tiek izmantoti filleri, Zinātnieki pētījumi pierāda, ka ar šīs pildvielas palīdzību iespējams gan izlīdzināt jau esošās grumbiņas, gan arī stimulēt kolagēna veidošanās, kas savukārt palīdz ādai atjaunoties, tādā veidā padarot to jaunāku un mirdzošāku.

Kur iespējams veikt šo procedūru?

Filleru procedūra pieejama Prof. J. Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas klīnikā, kas atrodas Rīgā. Pieteikties procedūrai iespējams, zvanot pa tālruni +371  28699111, sūtot e-pastu uz info@dermatologs.com vai arī piesakoties klīnikas mājaslapā. Šajā klīnikā iespējams iegūt lielisku rezultātu, ko palīdzēs sasniegt pieredzējuši ārsti. Konkrētās procedūras var veikt tikai ārsti ar pieredzi, un Prof. J. Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas klīnikā atradīsiet zinošus savas jomas speciālistus, kas palīdzēs tikt pie vēlamā rezultāta.

Kā notiks procedūra?

Pirmās vizītes laikā, speciālisti jums sniegs visu informāciju par procedūras norisi. Kopīgi ar dermatologu varēsiet vienoties par vēlamo rezultātu, kā arī par procedūras laikiem. Procedūras laikā ādā tiks iepildīti filleri, kas palīdzēs atjaunot ādu. Šīs procedūras ilgums visbiežāk ir 30 – 60 minūtes.

Nevajadzētu veikt procedūru, ja:

Ja esi izlēmusi veikt procedūru, no sākuma tomēr jāatceras, ka ir vairāki gadījumi, kuros filleri nav ieteicami. Šie iemesli ir, piemēram, grūtniecība, krūts barošanas periods, tāpat arī gadījumā, ja ir izveidojies ādas iekaisums ap paredzamo injekcijas zonu. Pirms procedūras veikšanas noteikti nepieciešams pārliecināties, vai nav kādas infekcijas, kas varētu sarežģīt procedūras norisi.

Šis ir lielisks veids, kā iegūt žilbinošu sejas ādu. Nekādā gadījumā neļauj gadiem noteikt to, kā jāizskatās tavai sejas ādai! Mūsdienu tehnoloģijas ir gājušas uz priekšu un šobrīd ir iespējams izskatīties jaunai daudz ilgāk nekā iepriekš!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *