LG paplašina OLED televizoru klāstu Latvijā

televizoriMūsdienās cilvēku prasības pieaug, un arī piedāvājums kļūst arvien kvalitatīvāks. Televizoru ražotāji sacenšas savā starpā, mēģinot piedāvāt jaunākās tehnoloģijas un tehnoloģiskos risinājumus, kas varētu likt cilvēkam izvēlēties par labu viņa ražotājiem televizoriem. LG piedāvā OLED televizorus, kuri izceļas gan ar lielisku izšķirtspēju, gan ar krāsu gammu, gan arī ar audio kvalitāti, kas noteikti spēs pārsteigt ikvienu, pat dziļāko pesimistu.

LG televizori atbilst visiem augstākajiem standartiem, tāpēc LG var droši teikt, ka viņi ir sasnieguši vēl nebijušus augstumus. Jāpiemin ne tikai tas, ka šiem televizoriem ir lieliska krāsu gamma, izšķirtspēja un audio kvalitāte, bet arī superplāns dizains. Šo televizoru neatkārtojamo burvību rada tas, ka atšķirībā no LCD televizoriem, OLED panelī katrs pikselis ir neatkarīgs un var ieslēgties vai izslēgties neatkarīgi no citiem pikseļiem, tādā veidā ir iespējams radīt dzīvu un burvīgu attēlu, kas spēj paspilgtināt ikvienu detaļu, radot neatkārtojamu pieredzi.

Noteikti jāpiemin arī tas, ka LG ražotais E6 televizors ir unikāls, jo tam ir ne tikai caurspīdīgs aizmugurējais panelis, bet arī Sound Bar skaļruņu sistēma, ko izstrādājuši pasaules augstākās klases audio sistēmas ražotāji harman/kardon. LG parūpējies arī par to, lai visi jaunie OLED televizori tiktu aprīkoti ar inovatīvo LG webOSSmart TV sistēmu. Tādā veidā televizoru lietotāji varēs vēl plašāk izmantot televizora sniegtās priekšrocības. Šiem televizoriem komplektā nāk arī MagicRemote tālvadības pults. Atšķirībā no klasiskajām pultīm, šī pults ir inovatīva un ļauj sarunas veidā izpildīt komandas vienkārši un bez liekiem sarežģījumiem.

Izvēlies sev tīkamāko televizora modeli jau tagad: http://220.lv/lv/sadzives-tehnika/televizori-un-piederumi/televizori

Šie televizori noteikti patiks ikvienam, kurš novērtē mūsdienu tehnoloģiju inovācijas. Tā ir iespēja skatīties savus mīļākos raidījumus, filmas, koncertu ierakstus un daudz ko citu pavisam nebijušā kvalitātē, kas noteikti spēs pārsteigt ikvienu. Šobrīd liekas gluži neticami, ka vēl tikai dažus gadus atpakaļ televizori bija ļoti primitīvi un nebija aprīkoti ar dažādām inovācijām, kas ir pieejamas mūsdienās. Liekas neticami, ka kādreiz cilvēkiem bijuši pieejami tikai melnbaltie televizori ar milzīgu aizmugurējo kasti. Mūsdienās tehnoloģijas attīstās ļoti straujiem soļiem, tāpēc neviens pat nenojauš, kas mūs sagaida nākotnē. Televizori kļūst arvien plānāki, savukārt to krāsas arvien piesātinātākas un paši televizori izceļas ar milzīgu kvalitāti, kas noteikti spēs iepriecināt ikvienu. Arī to displeju izmēri ir dažādi, tāpēc ikviens var atrast sev piemērotāko televizoru. Ir pieejami gan maza izmēra televizori, kuri lieliski iederas virtuvē vai bērnistabā, kā arī liela izmēra moderni televizori, kuri iederēsies, piemēram, viesistabā. Tā ir iespēja vakarā pēc darba relaksēties, skatoties kādu no mīļākajiem raidījumiem, kā arī aicināt savus draugus vai radus, lai nesteidzīgi varētu baudīt to, ko mūsdienās piedāvā LG jaunie OLED televizori!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *