Ledusskapis Electrolux – vai labākā izvēle?

electrolux ledusskapjiLedusskapis ir prece, kura izvēlei nepieciešams pievērst diezgan daudz uzmanības – ko, kā, kāpēc izvēlēties tieši šo, un ne citu modeli vai ražotāja piedāvāto ierīci? Ledusskapis ar saldētavu, bez, tikai saldētavu (vertikālo vai horizontālo) – izvēles iespēju ir daudz, par ko jāsāk domāt jau pašā sākumā, pirms vēl esam sākuši apsvērt to, cik lielu, kādā krāsā un kāda ražotāju ledusskapi izvēlēties.

Electrolux ledusskapji (un arī cita tehnika), tirgū iekarojuši savu vietu, un ne bez iemesla – gan kvalitātes, gan tehnoloģiju iespēju un jaunumu ziņā, šīs ierīces ir diezgan labs papildinājums mūsdienīgai un aktīvai virtuvei.

Ar Electrolux ledusskapi varam tikt pie dažādām papildus ekstrām, par ko būsim tikai pateicīgi, ka ierīce to spēj. Piemēram, svaigi filtrēts ūdens, saldētava, kas nekad nav jāatkausē, vienmērīgās temperatūras uzstādījumi un zemais mitruma līmenis ledusskapī, kas ilgāk palīdz uzglabāt pārtiku svaigu.

Visbiežāk mēdzam savā virtuvē izvēlēties ledusskapi ar saldētavu, pieļaujot, ka telpas izmēri to atļauj – tas ir kompakti, ērti un parocīgi. Bet, ja izvēlamies ledusskapi ar saldētavu, jāapzinās, ka arī šeit ir dažādi ierīču veidi. Electrolux piedāvā trīs veidu ledusskapjus-saldētavas. Viens no tiem “Side-by-side” ledusskapis-saldētava–

tas ir pilna izmēra ledusskapis, kopā ar pilna izmēra saldētavu, kur viens atrodas blakus otram. Ietilpība ir diezgan liela, kā arī tiek nodrošināti ūdens un ledus dozatori un īpašs vīna uzglabāšanas nodalījums. Kombinētais ledusskapis-saldētava ir biežāk izmantotais variants, jo tur abas kameras novietotas viena uz otras (visbiežāk – ledusskapis augšpusē, saldētava apakšā, jo ledusskapja nodalījumu tomēr ikdienā izmantojam biežāk). Kombinētā augša un apakša attiecas uz saldētavas pozīciju, tāpēc, lai nesanāk iegādāties otrādāk, nekā esam vēlējušies – jāpārliecinās, kur atrodas saldētava – ierīces augšējā vai apakšējā pusē. Un tad vēl sastopams iebūvētais ledusskapis-saldētava, kas paslēpta zem skapīša durvīm, kuras pielāgotas konkrētās virtuves dizainam. Ja iegādājamies atsevišķi ledusskapi un saldētavu, jāņem vērā, ka ierīču izmēri var atšķirties, tāpēc laicīgi jāpadomā, kur katru no tām novietosim. Piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc ir būtiski rūpīgi pārskatīt vismaz lielāko daļu no tā, lai izlemtu, kas tieši mūsu virtuvē ir nepieciešams.

Ietilpība ir ļoti svarīga – līdz 150 litriem, līdz 250 litriem vai vēl vairāk – cik cilvēku ģimenē, tik liels ledusskapis arī jāizvēlas. Vienam cilvēkam pilnīgi pietiks ar mazāku ierīci – 100 līdz 150 litru ietilpīgu ledusskapi, bet ja ģimenē ir pieci vai vairāk cilvēki, domājam par daudz lielāku ietilpību – 250 litri un vairāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *