Kādi dokumenti nepieciešami kredīta saņemšanai?

3d small people lying on a positive symbol. 3d image. Isolated white background.

Kredīta saņemšanai ir nepieciešami dažādi dokumenti, kas ir atkarīgi no tā, kādu kredītu Jūs vēlaties aizņemties un cik liela naudas summa ir nepieciešama. Ja aizdevuma summa ir neliela un Jūs izvēlaties aizņemties naudu no ātrā kredīta, tad parasti netiek prasīti nekādi dokumenti. Vienīgais, ko jāuzrāda, ir savas interneta bankas izraksts par to, cik lieli ir Jūsu ikmēneša ienākumi. Ātrajiem kredītiem nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Savukārt, ja Jūs esat izvēlējies aizņemties lielu naudas summu pie kādas no Latvijas bankām, tad dokumentu skaits, kas jāiesniedz, lai banka varētu izskatīt Jūsu maksātspēju, ir diezgan liels. Sākuma ir nepieciešams iesniegums kredīta saņemšanai un visa nepieciešamā informācija par kredīta ņēmēju un tā galvotāju.

Tālāk, protams, ir nepieciešama visa informācija par ienākuma avotiem. No VID var saņemt izziņu par kredītņēmēja ienākumiem. Tālāk ir nepieciešama izziņa no darba vietas par kredīta ņēmēja ieņemamo amatu un ikmēneša darba algas apjomu. Taču tas vēl nav viss, jo banka var pieprasīt izziņu par citiem kredīta ņēmēja draugiem vai ģimenes locekļu ienākumiem, kas, iespējams, veido kopējo ģimenes budžetu. Lūk, šādi dokumenti parasti ir nepieciešami, lai varētu aizņemties naudu no bankas. Ar patēriņa kredītu ir daudz vienkāršāk, jo parasti tam nav nepieciešams ne galvotājs, ne arī ķīla.

Tomēr, ja Jūs neesat pārliecināts par to, ka Jums piešķirs aizdevumu patēriņa kredīts vai banka, tad vienmēr ir iespēja vērsties pie ātrā kredīta, kas ir ļoti pretimnākoši ar saviem draudzīgajiem aizdevuma pieteikumiem. Neskatoties uz to, ka ir nepieciešami dažādi dokumenti, kas pierāda Jūsu finansiālo stāvokli un oficiālos ienākumus, Jums būs jāuzrāda pase, jo tas ir pats galvenais dokuments, kas nepieciešams, ja Jūs vēlaties aizņemties kredītu no bankas. Tādā ziņā ir vieglāk ar nebanku kredītu devējiem, jo tad pastāv iespēja aizņemties nelielu naudas summu, neuzrādot nekādus dokumentus. Tas ir izdevīgi tiem, kuri ir pazaudējuši pasi vai kādu citu svarīgu dokumentu vai dažādu iemeslu dēļ, nespēj uzrādīt visus nepieciešamos dokumentus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *