Ierāmē savas mīļākās lietas

Šobrīd ir iespējams ierāmēt teju visu, kas vien klientam šķiet nozīmīgs, tādēļ ir daudz interesantu variantu. Gleznas, kanvas un dažādi mīļākie foto arī tiek ievietoti rāmītī, pietam katram no darbiem var atrast ko īpašu.

Patiesībā ierāmēšana ne tikai ļauj pasargāt darbu, bet arī dod iespēju izcelt tā spilgtās krāsas un īpašās formas. Foto glezna var būt arī pavisam neizteiksmīga, taču apvienojumā ar īsto rāmi tā kļūs daudz īpašāka. Gleznu ierāmēšana visnotaļ prasa ļoti lielu uzmanību, jo ir svarīgs katrs mazākais elements, īpaši sākot jau ar attiecīgā rāmja krāsu, stilu utt. Pieredzējušie speciālisti piedāvā paveikt šo darbu Tavā vietā, tāpēc varēsi iegūt vēl labāku rezultātu, kā šobrīd spēj iedomāties.

Vairāk lasi- https://ieramepats.lv/piedavajam/

Kāpēc vēlams izmantot paspartū?

Visi paredzētie ierāmēšanas darbi jāizplāno jau sākumā, lai saprastu, kāda tipa rāmi un arī stiklu labāk izvēlēties. Paspartū ir unikāls kartons, kas ir pieejams ļoti daudzās krāsās ar zīda, kā arī samta vai kādu citu virsmu. Saprotot to, ka piedāvājumā iekļauti gandrīz 200 dažādi kartona veidi, ir visas iespēja izveidot nepieciešamo efektu jebkuram mākslas darbam. Pats galvenais iemesls, kādēļ to bieži izmanto, ir vajadzīgās atmosfēras iegūšana, tāpēc dažkārt jāizmanto pat vairāki paspartū varianti. Dažāda veida rāmji pielāgoti kādam konkrētam efektam, tieši tāpēc iespējams veidot pat telpisku izskatu.

Katram foto īpašs rāmis

Foto rāmji tiek piedāvāti ļoti lielā apjomā – ir vairāk kā 1200 veidu, tādēļ katram tiek piemeklēts kas īpašs. Katrs klients var izraudzīties pat to, no kāda izejmateriāla foto rāmīši būs ražoti, jo pieejami dažādi to varianti no koka, metāla utt. Konkrētie bilžu rāmji ir jāpielāgo pēc to izturības līmeņa un arī noteiktā svara, lai iznākums būtu tiešām labs. Savukārt gleznu rāmji ir daudz stingrāki un arī salīdzinoši smagāki, tapēc ir jāizvēlas atbilstošs piekāršanas veids. Visi pieejamie gleznu rāmji tiek sagatavoti katram individuāli, līdz ar to cenas atkarīgas no vairākiem faktoriem. Cenu ietekmē tas, vai būs nepieciešams speciālais kartons, fotokāja, kāds no piedāvātajiem stikliem, tāpēc skaidri jāzina, ko tieši vēlies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *