Iepazīsti nosacījumus, kas svarīgi, kad plāno apdrošināt savu auto.

apdrošināšana kasko lvlKā jau ar jebkuru līgumu, arī ar polises noformēšanu ir saistīti neskaitāmi noteikumi un prasības no apdrošinātāju puses, tādēļ arī tas ir Tavs pienākums tos visus zināt un iepazīt.

Domājams, ka Tu jau esi dzirdējis un zini, ka OCTA apdrošināšana ir obligāta, tādēļ nebrīnies, ka par tās nenoformēšanu vai neatjaunošanu saņem sodu, jo bez šīs polises nedrīkst piedalīties satiksmē ar konkrēto auto, kā arī nebūs iespējams veiksmīgi iziet TA. OCTAS noteikumu galvenā doma ir tāda, ka apdrošinātājs parūpēsies par visiem izdevumiem, kas radīsies negadījuma rezultāta, ja cietusi trešās personas manta vai viņa veselība. Tomēr, lai auto īpašnieki nejustos slikti, viņiem tiek piedāvātas lētas OCTAS, kas neprasīs tik lielus naudas ieguldījumus, tomēr sniegs atbalstu tik un tā. OCTA polises cenai arī ir būtiska nozīme, tādēļ svarīgi zināt, ka smagākam auto tā būs dārgāka, tas pats arī tad, ja auto reģistrēts pilsētā ar intensīvāku satiksmi.

Runājot par izdevīgiem nosacījumiem un samaksu par polisi, jāmin, ka arī KASKO cena mēdz ļoti atšķirties katram klientam, jo vērā ņemti gan dati par vadītājiem, gan arī auto vērtību, izvēlēto darbības zonu šai polisei utt. KASKO apdrošināšana nav jāizvēlas obligāti, to drīkst izvēlēties vien tad, ja tas šķiet nepieciešami. KASKO kalkulators ir lieliska ierīce, kas pieejama internetā, jo ar tā līdzdalību iespējams noskaidrot precīzu polises cenu jau pēc dažām sekundēm, iztiekot bez liekas staigāšanas uz birojiem.

Atceries, ka šie noteikumi mēdz mainīties, kā piemēram, nesen OCTA sāka piedāvāt arī praktisku atbalstu (evakuators, rezerves riepas piegāde, viesnīca utt.), tādēļ ir samērā svarīgi informācijukatru reizi izlasīt un iepazīt no jauna!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *