Iebūvētās virtuves un skapji – praktisks risinājums telpām

Mēbeles ir mūsu mājokļu dvēsele, tās aizpilda telpu un rada mājīgu sajūtu. Cauri laikiem mēbeļu dizains un stils ir krasi mainījies , bet to galvenās funkcijas ir palikušas tās pašas. Mūsu gadsimtā ir neierobežots mēbeļu sortiments,mēbeļu izgatavošanu nosaka patērētāja vēlmes.

Mēbeļu veikali ir fleksibli savā preču piedāvājumā, bieži mēbeles pēc pasūtījuma ir iespējams izgatavot īsā laika sprīdī. Kvalitatīvas mēbeles, kuras pasūtītas pēc īpaša dizaina ir ieredzētas un novērtētas. Mūsdienās ir iespēja pielāgot mēbeli pat tādam mājas stūrim, kurš neatbilst nekādiem ražotāju standartiem, tādējādi iespējams maksimāli izmantot telpas platību. Uzzini vairāk te!

Mums katram ir sava sapņu virtuve – vai tā būtu lauku sētas iedvesmota koka virtuve, vai klīniski balta un moderna, varbūt mūsdienīgs risinājums, kurā apvienoti abi varianti. Lieliski, ka modernie risinājumi pieļauj visu vēlmju piepildīšanu! Unikālu virtuves mēbeļu izgatavošana jau kādu laiku ir brīvi pieejama jebkuram patērētājam. Ja vēlaties ietaupīt platību un turēties pie tīra interjera, to lieliski paveiks iebūvētās virtuves. Nevienam nepatīk pārbāzta virtuve, kurā īsti nav kur apgriezties viesiem. Virtuves iekārtas ir svarīgas telpas sastāvdaļas, tomēr tas nav primārais, kas nosaka to, vai telpa ir gudri iekārtota. Ja izgatavojam virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, tad šīs mēbeles pasvītros telpas stiprās puses un noslēps tās vājības.

Gluži kā teicienā par cinīti, kurš gāž lielu vezumu, arī vannas istaba ir tā telpa mājoklī, kura izmēros ir neliela, bet apvieno sevī lielu funkciju kopumu. Vannas istabā mēs sakopjam sevi, mazgājam veļu, mazgājamies dušā un sildamies vannā. Jo mazāka vannas istaba, jo svarīgāka vannas istabas mēbeļu pareiza izvēle. Tieši šādu telpu iekārtošanā biežāk ieteicams izmantot profesionāļa padomu. Kur mēs redzam nepraktisku stūri, interjera eksperts redz iespēju izgatavot personalizētu plauktiņu zobu birstēm un ziepēm. Ieguldot savā vannas istabā, mēs ieguldam savā labsajūtā.

Laika gaitā priekšnams ir kļuvis par mājokļa neoficiālo noliktavu, kurā atrodas plaša spektra priekšmeti – apavi aukstajai un siltajai sezonai, mājas čības, mēteļi, vējjakas, pirkstaiņi un dūraiņi, dažāda lieluma lietussargi un lietusmēteļi, kā arī suņu pavadas un apavu smēre.Ņemot vērā, ka koridori parasti ir nelielas telpas, ir grūti iedomāties, kā to visu satilpināt tā, lai nerastos haoss. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, speciālisti var pielāgot un izgatavot koridora mēbeles tieši konkrētajai telpai.

Interjera pasaulē viesistaba jau sen kļuvusi par telpu, kuras funkcijas ir pārkāpušas pāri viesistabas robežām. Atkarībā no tā, kādas mēbeles un interjera priekšmetus mēs novietojam viesistabā, tā var kļūt par guļamistabu, hobiju istabu, ēdamistabu vai pat mantu glabātavu. Iebūvētie skapji, piemēram, kalpo kā lieliski nomaskēta nesezonas drēbju krātuve. Tikmēr izvelkamais dīvāns nakts stundās telpu var pārvērst par guļamistabu, bet gudri izkārtotas brīvā laika mantas (spēļu konsoles, mūzikas instrumenti, galda spēles) telpu padara par ģimenes hobiju zāli. Ja viesistabā novietojam elegantu galdu, tā kļūst par ģimenes vakariņu telpu. TV iekārta var kļūt par telpas galveno fokusa punktu, bet tik pat labi askētiska dizaina mēbele var TV aparātu pat noslēpt no visu acīm. Lai telpu padarītu mūsdienīgu un tā iegūtu plūstošas līnijas, tajā var ierīkot bīdāmās durvis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *