Draudzīga kredītlīnija līdz 2000 Eur

 

  • Izvēlies piemērotāko variantu!

 

Lai pielāgotos savām vajadzībām un iecerēm, Tu vari aizņemties sākot no 100 līdz 2000 Eur, turklāt atmaksas termiņš ir ļoti draudzīgs – līdz 50 mēnešiem.Kredītlīnija ir ļoti izdevīgs variants, jo klients pats izlemj, vai grib iztērēt visu uzreiz vai tikai pa nelielām daļām, turklāt, ja ar sākotnējo limitu nepietiek visiem tēriņiem, to droši var palielināt. Tomēr tas iespējams tikai tad, ja būsiet jau atdevis iepriekš iztērēto naudas summu.

 

  • Pieteikuma noformēšanas iespējas

 

Kad būsi nonācis pie secinājuma par to, vai kredītlīnija ir piemērota un cik liela summa būtu nepieciešama, atliks vien sagatavot savu pieteikumu.Internetā iespējams aizpildīt ātro pārbaudes anketu, kas domāta, lai Tu noskaidrotu, vai Tev ir iespējas saņemt šo aizdevumu. Ja atbilde būs pozitīva, varēsi saņemt kredītlīniju, turklāt viss šeit notiek elektroniski, līdz ar to nav speciāli jāplāno došanās uz kādu no kreditēšanas centriem, lai arī tur iespējams visu noformēt, ja tā šķiet ērtāk.

 

  • Prasības aizdevuma izsniegšanai

 

Kredītlīnija šajā ziņā neatšķiras no citiem kredītu veidiem, līdz ar to pieteikumus var iesniegt klienti no 21 gada vecuma, kuriem ir stabili un regulāri ienākumi, aktīvs bankas konts jebkurā Latvijas bankā utt. Katram jāizpēta šie nosacījumi pirms aizdevuma pieprasīšanas, lai pārliecinātos, kaievērotas visas aizdevēja prasības. Ņemvērā, ka svarīgas ne tikai formalitātes, bet arī attieksme, tādēļ Tev jābūt atbildīgam.

 

  • Bonusi Tavai kredītlīnijai

 

Katrā situācijā galvenais ir klientu labsajūta un apmierinātība, tādēļ Tu vari pieteikt vajadzīgo naudas summu ar īsziņas palīdzību, kas ir ļoti ērti un vienkārši, tāpēc vari saņemt līdzekļus, lai kur Tu atrastos.Kredītlīnijas procentu likme nav pārdabiska, turklāt tā attiecas vien uz iztērēto limita daļu, tāpēc neizmantojot visu piešķirto summu Tu noteikti būsi ieguvējs un ietaupīsi. Pat atkārtotai kredītlīnijas izmantošanai nevajag jaunu līgumu, tādēļ ietaupīsi arī laiku! Vēl jāpiebilst, ka jaunie klienti, aizņemoties līdz 500 Eur, saņem vislabāko bonusu – pirmās 30 dienas bez procentu likmes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *