Bērnu velosipēdi interneta veikalā 220.lv

velosipēds interneta veikalāNoteikti jau esi dzirdējis, ka interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties dažāda veida preces gan mājai, gan brīvā laika atpūtai. Šeit vari iespējams gandrīz jebko, kas nepieciešams, lai iekārtotu māju, kā arī pienācīgi atpūstos.

Lielā klāstā pieejami arī bērnu velosipēdi, kuri spēs attīstīt bērna spējas un talantus. Tā būs lieliska dāvana ikvienam bērnam, lai viņam būtu iespēja aktīvi izkustēties un vairāk laika pavadīt kustībā.

Šajā rakstā pastāstīsim par velosipēdiem, kurus iespējams iegādāties interneta veikalā 220.lv

Velosipēdi mazuļiem

Ja meklē velosipēdu mazulim, tad interneta veikals noteikti ir īstā vieta, jo šeit atradīsi plašu piedāvājuma klāstu tieši šāda veida velosipēdiem. Visbiežāk mazuļiem paredzētie velosipēdi ir aprīkoti ar diviem galvenajiem riteņiem un diviem sānu riteņiem, kā arī papildus ritentiņiem, kurus vēlāk, kad bērns jau paaudzies, iespējams viegli noņemt.

Papildus ritenīši ir nepieciešami bērniem, kuri vēl nav iemācījušies pārvietoties ar divriteņa tipa velosipēdu.

Velosipēdi 4-6 gadus veciem bērniem

Bērniem, kuri jau ir paaugušies, ir iespējams iegādāties tieši viņu vecumam atbilstošus velosipēdus. Tie līdzinās jau standarta kategorijas velosipēdiem, tomēr tie aprīkoti ar lielāka diametra riteņiem, kā arī ar priekšējām rokas bremzēm.

Šāda vecuma bērniem iespējams iegādāties velosipēdus, kuri jau aprīkoti ar trīs ātrumiem, jo vairāki pētījumi apliecina to, ka šajā vecumā bērni jau spēj orientēties, ko nozīmē lēns, vidējs un ātrs režīms.

Bērniem no 6 gadu vecuma

Tiem bērniem, kuri jau sasnieguši pirmskolas vecumu ir iespējams iegādāties velosipēdus ar vairākiem ātrumiem, kā arī tie var būt aprīkoti ar priekšējo un aizmugurējo rokas bremzi. Šajā gadījuma atšķiras arī riteņu diametrs.

Līdzsvara velosipēdu iegāde

Noteikti esi pamanījis, ka uz ielām parādās arvien vairāk līdzsvara tipa velosipēdu, kuri nav aprīkoti ar pedāļiem, palīgriteņiem un ķēdi, taču šāda veida velosipēdu ir ļoti viegli vadīt. Tos var izmantot bērni sākot no 2 gadu vecuma. Ar šāda velosipēda palīdzību bērns lieliski spēs trenēt savu līdzsvaru, kas noteikti palīdzēs viņam arī vēlākajās gaitās. Tas ir arī lielisks veids, kā bērnam iespējams attīstīt dažādus ķermeņa muskuļus.

Interneta veikalā 220.lv šāda veida velosipēdi ir pieejami ļoti plašā klāstā. Ir iespējams iegādāties līdzsvara velosipēdus ar koka, plastmasas vai metāla korpusiem. Jāņem vērā, kā koks ir dabīgs materiāls, savukārt tērauda korpuss ir daudz izturīgāks, kā arī smagāks.

Tērauda korpusa velosipēdi vairāk būs piemēroti vecākiem bērniem. Ir pieejami arī alumīnija tipa velosipēdi, kuriem ir salīdzinoši neliels svars, tāpēc arī šie velosipēdi būs piemēroti mazākiem bērniem.

Interneta veikals 220.lv regulāri piedāvā dažādas atlaides, kā arī izpārdošanas, kuru laikā iespējams iegādāties velosipēdus par ļoti patīkamām cenām. Tā ir lieliska iespēja sniegt saviem bērniem iespēju izkustēties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *