Auto servisa pakalpojumu klāsts

Auto riepas jāizvēlas pēc ļoti dažādiem kritērijiem, tāpēc sākumā vērts izpētīt īpašo riepu ABC. Jaunas riepas ne vien izskatīsies krietni labāk, bet arī būs ievērojami drošākas braukšanai dažādos apstākļos.

Arī riepu maiņa ir nozīmīgs uzdevums, tāpēc varēsiet to uzticēt profesionāļiem, kuri to visu izdarīs tiešām ātri. Auto disku valcēšana būtu jāveic savlaicīgi, lai neradītu riepas vai citu detaļu bojājumus. Mūsdienīgais riepu centrs vienmēr rūpējas par katru sīkāko detaļu, tādēļ disku remonts ietver arī krāsošanu, slīpēšanu un daudz ko citu, tādēļ tie vienmēr izskatīsies kā jauni. Riepu serviss vienmēr nodrošina ļoti plašu riepu klāstu, tādēļ drīkstat aplūkot un savstarpēji salīdzināt dažādas riepas pirms pasūtījuma veikšanas.

Vairāk lasi- http://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Vissezonas riepas visiem laikapstākļiem

Vissezonas riepas ir pats vienkāršākais risinājums, jo tās noderēs jebkurā gadalaikā, tāpēc nebūs jāuztraucas par negaidītām laikapstākļu izmaiņām. Neraugoties uz to visu, izdevīgās M+S riepas vairāk piemērotas tad, ja Jūsu personīgā automašīna ziemas laikā tiek lietota visai reti. Visas pārējās ziemas riepas garantē daudz drošāku braukšanu, tāpēc bez problēmām varēsiet pārvietoties arī pa īpaši slideniem ceļiem. Toties ziemas riepu izpārdošana ir īstais brīdis, lai sagādātu sev, piem., Dayton un Sailun riepas par visiem pieņemamām cenām. Tikpat izdevīgi iespējams pasūtīt arī Falken un Hankook riepas, kuru kvalitāte pazīstama katram autovadītājam. Riepas jāizvēlas balstoties uz to, kuras ir izturīgākas, kuras spēj nodrošināt lielāku degvielas ekonomiju u.c. priekšrocības.

Izvēlieties riepas siltākajiem mēnešiem

Vasaras riepas ražotas tā, lai Jūs pavisam viegli spētu vadīt auto arī brīdī, kad notiek akvaplanēšana u.c. bīstamās situācijas. Lai maksimāli varētu pielāgoties Jūsu ikdienai un vajadzībām, vasaras riepas tiek pielāgotas konkrētam ceļu tipam, piem., lauku ceļiem. Drošu braukšanu un vajadzīgo komfortu ļaus izbaudīt Kumho riepas. Tieši tāpat iespējams izvēlēties jebkuras Antares riepas, kas pazīstamas ar ievērojamu stabilitāti un triecienizturību, lai kādus ceļus Jūs ikdienā izvēlētos. Neskatoties uz Jūsu izvēlētā komplekta veidu, svarīgi vienmēr pārbaudīt spiedienu riepās, jo tas ietekmē ne vien pašu braukšanu, bet arī paātrina konkrēto riepu nodilumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *