Aizdevumi pārdomātiem pirkumiem – izvēlies Ferratum!

aizdevumiKatrs no mums ikdienā plāno savu budžetu – vismaz lielās līnijās velkot – finansiāli pārdomātus lēmumus tomēr mēdzam pieņemt. Tas nav stāsts par to, ka vai izvēlēties košļeni vai šokolādes batoniņu pie kases kā pēkšņa impulsa pirkumu, bet gan par to, ka ja plānojam iegādāties lielākus pirkumus – plānojam, rēķinām un domājam līdzi. Saņem naudu – algu, ienākumus – plānojam, kur un kā to izlietot, lai nodrošinātu sadzīvi, iztiku, mācības, hobijus, atpūtu un citas lietas. Tomēr visu paredzēt nu nekādi nav iespējams, un negaidīti tēriņi, lai cik banāli tas neskanētu, vienkārši ir un būs.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir ledusskapis, kas pēkšņi atsakās strādāt un ir nepieciešams jauns, vai tās būtu pēkšņas problēmas ar auto, kur remontam nepieciešami līdzekļi, varbūt pēkšņas veselības problēmas. Bet varbūt pat izklaides izdevumi – koncerts, vai ceļojums, uz kuru ļoti gribas, bet nepieciešamās naudas summas dotajā brīdī nav. Un tad nu varētu domāt, ka šādam – izklaides pasākumam – aizņemties ir muļķīgi, tā tomēr nav. Iespējams šāda ceļojuma iespēja vairs netiks piedāvāta – šādas galamērķis, kompānija, iespējas – un galu galā, ja zinām, ka vēlāk aizdevumu atmaksāsim, varam izbaudīt izklaidi un par aizdevumu domāt jau pēc tam.

Mūsdienās nevienam nevajadzētu atmest labu ideju vai iespēju tikai tāpēc, ka kādā brīdī nepietiek vajadzīgo līdzekļu: mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, kurā ir pieejami tādi pakalpojumi, kā dažāda veida aizdevumi – piemēram, patēriņa aizdevums.

Visbiežāk tas ir naudas aizdevums pārdomātiem pirkumiem, ko ir iespēja saņemt jebkuram cilvēkam no 25 gadu vecuma līdz pat līdz cienījamiem 75 gadiem, ja vien ir laba kredītvēsture. Lielākoties cilvēki šādu aizdevumu izmanto brīžos, kad nepietiek līdzekļu kādām mājas lietām, hobijam, personiskai izaugsmei vai kāda pasākuma organizēšanai. Ferratum Bank piedāvā patēriņa aizdevumus saviem klientiem gan uz ilgāku laika posmu, gan summās, kur pietiks ikvienam plānam.

Ferratum Bankšādā – pēkšņu līdzekļu trūkuma gadījumā – ir tieši tas, kas visvairāk nepieciešams! Ferratum mājaslapā ir atrodams viegli izmantojams patēriņa aizdevuma kalkulators, ar kuru iespējams labāk veikt aprēķinus. Un, galvenais, lai pēc kāda laika citā akūtā situācijā nenāktos aptaujāties par iespēju saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi – aizņemies pārdomāti, izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Patēriņa aizdevumā pieejamais apjoms ir no 50 līdz 1500 eiro, savukārt termiņš – no 6 mēnešiem līdz 1 gadam. Lieliska ir piedāvātā iespēja aizdevuma atmaksu veikt pa daļām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *